درباره ما

معرفی شرکت اینو ویزا کانادا

INNO به معنای نوآوری در خدمات مهاجرت و تجارت و هدف ما تلاش برای تحقق این نوآوری است.

اینو ویزا یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان کبک و فدرال کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات مهاجرتی فعالیت دارد. شرکت اینوویزا کانادا با تخصص در خدمات استارت آپ ویزا، خرید بیزینس و سرمایه گذاری کانادا در خدمت شما عزیزان است.

  • با مدیریت دکتر شیما شیرخدایی, عضو شورای عالی مهاجرت کانادا (فدرال)

  • مجوز رسمی به شماره RCIC # R531619

  • عضو فعال سازمان مشاوران حرفه‌ای کانادا (CAPIC) با شماره عضویت R19030

  • عضو شورای عالی مهاجرت کبک با مجوز رسمی به شماره 11776

تاریخچه شرکت

مأموریت و چشم اندازهای ما

اینو ویزا کانادا همچنین با نام تجاری خدمات حرفه ای اینو کانادا به طور رسمی و قانونی در مونترال کانادا به ثبت رسیده است. به دلیل ارائه خدمات بیزینسی با تخصص ویژه سرمایه گذاری استارتاپ و خرید بیزینس، این شرکت به صورت کاملاً منحصر به فرد خدمات خود را برای مهاجران و تازه واردین کانادا ارائه می دهد.

 

تمام خدمات برای مشتریان فارسی زبان، با مدیریت و مسئولیت دکتر شیرخدایی که در کشور کانادا حضور دارند، انجام می شود. اینو ویزا کانادا یک شرکت کانادایی است که در قلب مرکز شهر مونترال واقع شده است. افتخار ما کمک به مهاجران ورود به کانادا برای تحصیل ، کار یا زندگی به عنوان یک اقامت دائم است. خدمات پشتیبانی مشتری ما شخصی سازی شده و کاملاً متناسب با نیازهای مشتریان است. تیم متخصصان با داشتن مجوز های رسمی کانادا مسئولیت هدایت پرونده ها را به عهده دارند.

 

در برنامه های مهاجرتی موفق اینو ویزا، حضور دکتر شیما شیرخدایی به همراه کارشناسان با مجوزهای رسمی و قانونی و کارمندان مجرب و با تجربه شرکت،تضمینی برای مسیر ساده و مهاجرت آسان و بی دغدغه شما است. در اینو ویزا کانادا ما به انجام خدمات حرف های با کیفیت بسیار بالا برای رضایت مشتریان می اندیشیم. تمامی مراحل کار شما با اطلاع رسانی دقیق و به طور کاملا قانونی انجام خواهد شد. شفاف سازی هزینه ها و خدمات انجام شده جز اصول کاری شرکت ما می باشد.

 

پس از انجام ثبت نام در سامانه رسمی شرکت شما انجام خواهد شد، سپس می توانید وقت مشاوره خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. کارشناسان با شما تماس می گیرند تا بهترین، کم هزینه ترین و مناسب ترین روش مهاجرتی را با شما بررسی کنند. پس از امضای قرارداد به طور رسمی فعالیت کارشناسان روی پرونده شما آغاز خواهد شد. هزینه های استاندارد شرکتی ثابت برای تمامی مشتریان گرامی اعمال می شود. برای اطلاعات بیشتر لطفاً قسمت تعرفه ها مراجعه نمایید.

 

حضور شما به عنوان عضوی از خانواده اینو ویزا افتخار ماست و تا پایان مسیر با شما هستیم.

مدیر فارسی زبان شرکت اینو ویزا کانادا
دکتر شیما شیرخدایی

مشتریان ما

با افتخار مشتریان خوشحالی از ایران و خارج از کشور داریم.

شما هم به جمع خانواده مشتریان اینو ویزا بپیوندید…

ارزیابی و مشاوره رایگان